1986 yılında Manisa-Merkez' de hizmet boşluğunu doldurmak için kurulan Temizlik firmamız geçen süre zarfında Merkez - İlçe ve yakın vilayetlerde birçok güzide ve büyük yerlerin temizlik hizmetinde bulunmuş, bünyesinden birçok temizlik şirketi çıkarmış, çoğu insanı işveren yapmıştır.

Firmamıza her geçen gün ilgi artmış, imajını sürekli yenileyerek bu alandaki çalışmaları ve dünyadaki yenilikleri takip ederek, kalite - hizmet anlayışını dürüstlük - samimiyet ilkesine bağlı kalarak devam ettirmek, sizlere ve kendisine olan saygısından dolayı, firma adını, onurunu yaşatmak için bu değerlerden ödün vermeden var olmakta kararlıdır.

 MANİSA temizlik şirketi olarak sabit personelde çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız öngörüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak temizlik şirketi kadrosu belirlenir. temizlik şirketi kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü temizlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme,ekipman ve makine parkuru tasarlanır ve oluşturulur.

     Temizlik şirketi olarak Kullandıgımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir. Personellerimiz firmamızın kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır. Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir. Temizlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir. Hizmet süresince 30 Günlük periyotlarda (1 ay) temizlik hizmeti fatura edilir. takip eden ayda ödemesi tahsil edilir. Temizlik hizmeti sözleşmelerimiz asgari 1 yıl üzerinden imza altına alınır.siz degerli müşterilerimizden gelen talepler dogrultusunda özel sözleşmeler yapılır. Temizlik şirketi olarak hizmet başlangıcından sonra aylık toplantılarla iş süreci değerlendirilir.Denetim sorumlu müdürlerimiz tarafından 7/24 saat gözetmeksizin haftada 4 kez (2 gün gündüz - 2 gün gece) denetimleri yapılır.Periyodik olarak denetleme tutanağı tarafınıza sunulur.Sözleşmelerimiz 1 (bir) senelik olup Temizlik fiyatları sabit kalacaktır.Müşterilerimizin yasal ve personellerimizin özlük hakları tarafımızca korunmaktadır.

     Hizmet detayları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibat kurunuz.Tarafımızdan Temizlik sözleşme örneği isteyebilirsiniz.