İnşaat Sonrası Temizlik

Evinizde yada işyerinizde tadilat yaptınız yada ilk defa taşınacaksınız ama cam larınız penleriniz  is kir içinde etiket bant alçı artıkları fayanslarınız alçı ve derz artıkları ile kaplanmış bir halde granit ve mermerlerinize boyalar akmış, mutfak ve wc leriniz'in dezenfekte edilmesi gerekiyor ama temizlik sizin için sorun teşkil etmekte ise dert etmeyin MANİSA Temizlik şirketimiz siz değerli müşterilerimize bu konuda'da uzman kadrosu ile hizmet vermektedir .

Halı Yıkama

Halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz'den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış  dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz. Halılarınız, en son teknoloji olan steam-vacum sistemiyle ve kimyasallarla halıların tüylerine ve saçaklarına zarar vermeden temizlenecektir. Halı yıkama servisimizde; verdiğiniz adresten alınan halı ve kilimleriniz ilk günkü kadar temiz olacaktır. Halılarınızı size teslim ettiğimiz zaman bu farkı ve kaliteyi bir daha göreceksiniz.

Ev Temizliği

Ev Temizliği hizmeti konut ve meskenlerin konumuna göre;eşyalı ev temizliği,boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği/ daire temizliği , tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Koltuk Yıkama

Değerli müşterilerimiz; Gözle görülmeyen ve alerjik etkisi olan mantarlar sürekli kullandığımız kultuk,çekyat,sandalye,yatak, ve halılarımızın içinde gizlenirler.yıkatmak için kirlenmesini beklediğimiz bu mobilya ve eşyalarımız tam bir hastalık yuvasına dönmüş konumdadır.Toz böceği ( ev akarları ) diye adlandırdığımız  bu miteler en çok gereçlerimizin içinde bulunmaktadır. ve bunlar deri döküntüsü ter gibi vücut reaksiyonları ile beslenir. firmamaız sağlık açısından mobilya ve halılarınızın peryodik olarak temizletmenizi önerir.

Temizlik Personeli Temini

İşletmenizin ihtiyaç duyabileceği her türlü alt hizmet personel temini için şirketimiz hzimetinizdedir.Kurumsal ve bireysel çözümlerimizle Manisa  ağırlıklı olmak üzere tüm EGE bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz profesyonel personel için bize ulaşabilirsiniz.